گروه صنعتی پارس بوتیل یزد بعنوان یکی از بزرگترین طرحهای خصوصی فولادسازی یزد در زمینی به وسعت 30 هکتار در استان یزد-شهرستان صدوق استقرار یافته است. عملیات اجرایی احداث این واحد بزرگ تولیدی از سال 84 آغاز گردید و فاز نخست گروه صنعتی پارس بوتیل یزد شامل طرح فولادسازی شماره 1،شامل یک کوره 2 بوته ای القایی و یک واحد ریخته گری مداوم 3 خطی با ظرفیت اسمی ۷۰ هزار تن در سال  رسما در تابستان ۹۲ مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیران این شرکت بعد از بررسی بازار جهانی فولاد و نیز پتانسیل بالای صادرات محصولات فولادی از مبدا ایران اقدام به توسعه مجموعه خود در سال 1394 نمود و بعد از تحقیقات 2 ساله اقدام به امضای قرارداد با شرکت های اروپایی برای افزایش توان تولید خود به ۵۰۰ هزار تن در سال نمود. 

شعار اصلی مدیران شرکت پارس بوتیل یزد تولید محصولات با کیفیت و همچنین سازگار با محیط زیست می باشد. این شرکت از به روزترین تکنولوژی فولاد سازی با استفاده از 100% آهن اسفنجی به روش هات هیل در کوره قوس الکتریکی خود برخوردار می باشد و همچنین با استفاده از سیستم های جدید فراوری اّب در کوره های خود مصرف آب را در قسمت فولاد سازی خود نزدیک به صفر رسانده و بخش فولاد سازی این شرکت با قاطعیت کامل یکی از کم مصرف ترین صنایع فولادی در بخش آب در خاورمیانه می باشد.
تماس با مــا

آدرس : یزد، شهرستان اشکذر، جاده فولاد آلیاژی، روبروی پست برق 400 یزد

تلغن : 035-37268861-5

فکس : 035-37268865

ایمیل : info@parsbutyl.com